تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل
بستن تبلیغات [X]
شرکت هواپیمایی تابان

شرکت هواپیمایی تابان یکی از جدیدترین و جوان ترین شرکت‌ های هواپیمایی خصوصی ایران است که از حدود 10 سال پیش فعالیت خود را در خطوط هوایی ایران آغاز کرده است.

این شرکت در سال ۱۳۸۴مجوز خود از سازمان هواپیمایی کشوری را دریافت کرد و از سال ۱۳۸۵ پروازهای خود را به طور رسمی در مسیرهای داخلی و خارجی آغاز کرد.

شرکت هواپیمایی تابان، توسط خلبان کاپتان اصغر عبدالله‌پور و با مشارکت منطقه ویژه اقتصادی سرخس و شرکت سهامی توس گستر استان خراسان پا به عرصه فعالیت گذاشت.

دفترمرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر مقدس مشهد قرار دارد.

حادثه در شرکت هواپیمایی تابان

۳بهمن ۱۳۸۸یک فروند هواپیمای توپولوف-154 با ۱۵۷ مسافر و ۱۳ خدمه از آبادان عازم مشهد بود که در هنگام فرود در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد دچار آتش‌سوزی شد.

این حادثه منجر به سوختن کامل داخل هواپیما و موتورها، و جدا شدن بال سمت راست، دُم و چرخ هواپیما شد.

در این حادثه ۴۷نفر مصدوم شدند ولی کسی کشته نشد.

پس از بررسی های انجام شده، محسن اسماعیلی، مدیرکل فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد، کم‌ توجهی خلبان به دید کم و تذکرات برج مراقبت را علت حادثه اعلام کرد.

مقاصد

سه قطب اصلی هواپیمایی تابان، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان و فرودگاه بین‌المللی مهرآباد است.

این شرکت هواپیمایی که به حدود بیست و یک مقصد داخلی و خارجی پرواز منظم دارد، هواپیماهایش از تهران به مقصدهای داخلی اصفهان، اهواز، بجنورد، بیرجند، خرم‌آباد، شیراز، طبس، کرمان، کیش و مشهد، و مقصدهای خارجی کیف، دمشق، استانبول و دبی پرواز می کنند.

همچنین شرکت هواپیمایی تابان از مشهد به مقاصد داخلی اصفهان، تهران، زاهدان، کیش، خرم‌آباد، و مقاصد خارجی دمشق، دوبی و نجف اشرف پرواز دارد.

از شهر اصفهان نیز به مقاصد داخلی مشهد، تهران، اهواز، عسلویه، کیش، تبریز، قشم، رشت، کرمان، بندرعباس، شیراز، و مقاصد خارجی دمشق، استانبول، دوبی، بغداد، تفلیس، بیروت و نجف اشرف پرواز دارند.

مقصدهای مهم بین‌المللی هواپیمایی تابان، آلماتی، دمشق، دبی، اسپارتا، استانبول، عشق آباد، کیف، بغداد، نجف و دمشق هستند.

ناوگان

هواپیمایی ماهان یازده فروند هواپیما دارد که از این میان، پنج فروند آن مک‌دانل داگلاس ام‌دی-۸۸، سه فروند آن بوئینگ ۷۳۷کلاسیک و سه فروند دیگر آن ایرباس ای۳۱۰، بی‌ای‌ئی ۱۴۶و بوئینگ ۷۵۷هستند.

مدیریت این شرکت هواپیمایی قصد دارد با تجهیز شرکت به هواپیماهای پهن پیکر و دور پرواز، ناوگان حمل و نقل بار و مسافر خود را توسعه بدهد و به فراتر از آسیا بنگرد.:: برچسب ها : بلیط هواپیما، بلیط، خرید بلیط هواپیما، خرید اینترنتی بلیط هواپیما، خرید آنلاین بلیط هواپیما، خرید بلیط چارتر، خرید بلیط سیستمی هواپیما، خرید بلیط خارجی، خرید بلیط ارزان هواپیما، بلیط ارزان هواپیما ,
ن : رها
ت : سه شنبه 1 اسفند 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)